• WYDARZENIA TRADYCYJNE
    5.05, 18:00 - Wybory SuperStudenta Krakowa Klub Studio
    19:30 - Juwenaliowy Koncert Reggae Scena pod Żaczkiem
    6.05, 18:00 - Wybory Najmilszej Studentki Krakowa Klub Studio
    17:30 - Juwenaliowi Niepokorni - Scena pod Żaczkiem
    7.05, 17:00 - WIELKI JUWENALIOWY KONCERT PLENEROWY - SWFiS UJ, Piastowska 26a
    19:00 - Juwenaliowa Fuzja Rapu - Scena pod Żaczkiem
    8.05, 10:00 - Korowód i Koncert - Rynek Główny
    20:00 - Juwenaliowa Alternatywa - Scena pod Żaczkiem
    9.05, 18:00 - Juwenaliowa Noc Kabaretowa - Klub Studio
    19:00 - Rockowe Juwenalia - Scena pod Żaczkiem
    10.05, 18:30 - Juwenaliowy Koncert Finałowy -Scena pod Żaczkiem
    WT/5.05
  • Wybory SuperStudenta Krakowa
    Klub Studio, ul. Budryka 4
    Godz. 18.00 (wstęp od 17.30)
    MALEO REGGAE ROCKERS

    Juwenaliowy Koncert Reggae
    CAŁA GÓRA BARWINKÓW
    MARIKA I SPOKOARMIA
    VAVAMUFFIN
    Scena plenerowa przed Klubem Żaczek, al. 3 Maja 5
    Godz 19.30(wstęp od 18.30)

    Juwenalia AGH
    ŁĄKI ŁAN
    Strefa Plaża na MS AGH
    Godz. 19:00

    Kampus UEK
    X-TREMALIA UEK

  • ŚR/6.05
  • Wybory Najmilszej Studentki Krakowa
    Klub Studio, ul. Budryka 4
    Godz. 18.00 (wstęp od 17.30)
    ANIA DĄBROWSKA

    Juwenaliowi Niepokorni
    BENJAMIN YELLOWITZ
    HALLA NORDFJORD
    TEDDY JR
    KARI
    COLOURS OF BUBBLES
    FISZ EMADE TWORZYWO
    Scena plenerowa przed Klubem Żaczek, al. 3 Maja 5
    Godz. 17.30 (wstęp od 17.00)

    Juwenalia AGH
    BRACIA FIGO FAGOT
    Strefa Plaża na MS AGH
    Godz. 19:00

    Kampus UEK
    X-TREMALIA UEK

    Campus AWF (klub Meta/Namiot)
    BIG ROOM IS POSSIBLE
    ORQUELL I KAM GROSSON oraz DJ CHERRY
    Godz. 21:00

  • CZW/7.05
  • Wielki Juwenaliowy Koncert Plenerowy
    LAUREAT DACHOOFKA FESTIVAL
    ORGANEK
    BEDNAREK
    ENEJ
    COMA
    Scena plenerowa przy Studium WFiS UJ
    ul. Piastowska 26a, Godz. 17.00 (wstęp od 16.00)

    Juwenaliowa Fuzja Rapu
    support
    ELDO
    B.O.K BAND
    SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA
    Scena plenerowa przed Klubem Żaczek, al. 3 Maja 5
    Godz. 19.00 (wstęp od 18.00)

    Juwenalia AGH
    STUDENT'S PARTY
    Strefa Plaża na MS AGH
    Godz. 19:00

    Przegląd Kapel Rockowych UEK
    Koncert Farben Lehre
    Godz. 17:00

    Campus AWF
    Koncert Główny
    Godz. 19:00

  • PT/8.05
  • Korowód na Rynek Główny
    Prezentacja Krakowskich Uczelni
    Przekazanie Kluczy do Bram Miasta
    godz. 10.00 zbiórka - parking przy ul. Reymonta
    godz. 12.00 - Rynek Główny w Krakowie
    KONIEC ŚWIATA

    Juwenaliowa Alternatywa
    KRZYSZTOF ZALEWSKI
    PABLOPAVO I LUDZIKI
    BRODKA
    Scena 20.00 (wstęp od 19.00)

    Juwenalia AGH
    JAMAL/O.S.T.R
    Strefa Plaża na MS AGH
    Godz. 19:00

    Klub Meta, Namiot Lecha (Campus AWF Kraków)
    SILENT DISCO
    DJ ROPE, Inglot, Qunaro, Orquell, MICHOŃ i inni
    Godz. 21:00

  • SO/9.05
  • Juwenaliowa Noc Kabaretowa
    STAND UP BEZ CENZURY
    Klub Studio, ul. Budryka 4
    Godz. 18.00 (wstęp od 17.00)

    Rockowe Juwenalia
    BAJZEL
    LAO CHE
    STRACHY NA LACHY
    Scena plenerowa przed Klubem Żaczek, al. 3 Maja 5
    Godz. 19.00 (wstęp od 18.00)

    Juwenalia AGH
    LEMON
    Strefa Plaża na MS AGH
    Godz. 19:00

    Campus AWF
    10:00-15:00 Akadeickie rozgrywki siatkówki plażowej
    15:00 COLOR FUN AWF

  • ND/10.05
  • Juwenaliowy Koncert Finałowy
    EMPIRE OF A DANCING BEAR
    CHEAPTABACCO
    MUCHY
    HAPPYSAD
    Scena plenerowa przed Klubem Żaczek, al. 3 Maja 5
    Godz. 18.30 (wstęp od 18.00)

    Juwenalia AGH
    MELA KOTELUK
    Strefa Plaża na MS AGH
    Godz. 19:00

  • PO/11.05
  • Kampus UEK
    UEK Gaming Stage

  • WT/12.05
  • Kampus UEK
    Fashion Night

  • ŚR/13.05
  • Klub Kwadrat
    Impreza Brazylijska, pokaz Capoeira i Samby
    Godz. 19:00

    Kampus UEK
    Zmagania wydziałów o Puchar Rektora
    Noc Kinowa

  • CZW/14.05

    Osiedle Studenckie PK
    Breslaux light show - projekt P.I.W.O.
    Skip Proof Scratchers
    Godz. 18:00

    Kampus UEK
    Juwenalia UEK 2015 - koncert główny
    Clock Machine, Ten Typ Mes, Fair Weather Friends
    Godz. 16:30

  • PT/15.05
  • Pas Startowy Muzeum Lotnictwa
    CurlyHead, Pidżama Porno,Kult, Luxtopreda
    Godz. 17:00

  • SO/16.05
  • Pas Startowy Muzeum Lotnictwa
    Mogwai, Nosowska, Rojek, Peszek, Grubson
    Godz. 17:00

  • ŚR/20.05
  • Kampus UR (al. 29 listopada 49)
    Festiwal Kultury Studenckiej UR 2015
    Trzecia Strona Medalu,Stand Up Adama Grzanki, Kabaret Młodych Panów
    Godz. 18:00

  • CZW/21.05
  • Kampus UR (al. 29 listopada 49)
    Festiwal Kultury Studenckiej UR 2015
    Natty Dead,Ostatni w Raju, Koniec Świata, BIG CYC
    Godz. 18:00

  • DSNET © 2015
    KONTAKT
    Zamknij
    SPONSORZY

    Sponsorzy info...

    Zamknij
    PARTNERZY

    Partnerzy info...

    Zamknij